Enklawa

Opis forum


#1 2011-12-23 21:19:59

White_WOLF_PL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 1
Punktów :   

23.12.2011 Ale się działo :D

Jest godzina 20.56 i opisuję walkę która się przed chwilą zakończyła.

23 grudnia rozpoczęła się jedna z moich pierwszych i najdłuższych bitew.
Trwała ona ok 4 godzin.
Na początku wygrywało Stare Khorinis później Nowe i cały czas się to zmieniało.
Przy walce pomagał Św. Mikołaj który zrzucał różne ( dosłownie różne od mieczy przez szaty i książki do łyżek ).
Oczywiście można było się natknąć na na pary Kamiennych Golemów, Kamiennych Strażników, Goblinów i Wilków. Liczby graczy się zmieniały od kilku do kilkudziesięciu graczy. W zamku było więcej wojowników nowego niż starego Khorinis. Jednym z moich ulubionych momentów bitwy było przyparcie wojowników starego Khorinis do muru ( spawnu ). Byliśmy wtedy niepokonani ale jeden przeciwnik się wymknął za nie drugi i tak dalej.
Uciekliśmy się do innej metody za którą dostałem kicka ( łamanie regulaminu ) a mianowicie zabijaliśmy ich na ich własnym spawnie. Ostatecznie walka była równa i sprawiedliwa. Bitwa trwała jeszcze ok. 10 minut.
I to cały czas w nocy na szczęście były zaklęcia światła i się udało przeżyć i wygrać.
Za zwycięzców uznaję Nowe Khorinis którego członkowie utrzymali się najdłużej i zostali do końca bitwy.
Hura !!! Hura !!! hura !!!
Jednym z  ostatnich wojowników Nowego Khorinis byłem ja oraz dwóch innych graczy.

                                                                KONIEC                                                   White_WOLF_PL

Ostatnio edytowany przez White_WOLF_PL (2011-12-23 21:23:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonki-rzyczyska.pun.pl www.wdal.pun.pl www.smokiignomy.pun.pl www.quitraging.pun.pl www.bombelek.pun.pl