#1 2011-11-06 20:32:52

diegomez

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 6
Punktów :   

Ulepszenie mapy

Witam
Mam pomysł jak ulepszyć mapę na enklawie.
Skoro jak nazwa wskazuje "Enklawa Oblężenie"
Chcę by mapa była jeszcze bardziej podobna do prawdziwej mapy na której toczy się oblężenie.
We "Władcy Pierścieni" była taka scena w której orkowie zdobywali zamek.
Nie robili tego od jednej czy dwóch stron - tak jak obecnie jest na mapie (do zamku można wejść dwiema drogami).

1.Chcę byście zrobili wokół zamku wiele drabin, które będą przylegać do murów.
Nie znam się na World Builderze, więc nie wiem czy da się zrobić drabiny po których będzie można wchodzić.
Ale jeśli by to nie wypaliło to zawsze można zrobić jakieś deski po których będzie można się wspinać.


2.Kolejnym moim pomysłem jest po zamku porozrzucanie różnego rodzaju broni. Tu na jakimś stojaki dwie halabardy, tam jakiś łuk itd.
Będzie to wyposażenie, dla tych, który będą bronić zamku. Oczywiście bronie nie będą na wyciągnięcie ręki. Niech będą one w miejscach do których będzie trzeba się przejść (jeśli w tym czasie będą atakować zamek to wojownik se po broń od tak nie pójdzie). Np. dodaj bronie tam, gdzie były bronie w G1 (pokój, który sąsiadował z pokojem Gomeza).

Puki co to moje pomysły, będzie przy nich trochę roboty, ale efekt może być bardzo ciekawy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darksoldierss.pun.pl www.wojownicynocyuni8.pun.pl www.superstulatek.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl